Spread the love

יוסי רבה ביטוחים : במהלך השנים האחרונות, רוב חברות הביטוח הפגינו גמישות ועמידות יוצאת דופן בהתגברות על שורה של מכשולים, במיוחד השפעת המגיפה והנפילה הכלכלית מהסכסוך בין רוסיה לאוקראינה. המערכות והיכולות שופרו, בעוד כישרונות זריזים ואסטרטגיות טכנולוגיות השתלמו. אבל האם התעשייה מוכנה לאתגרים מתעוררים לקראת 2023 (ומעבר לכך)? הדרך קדימה זרועה מכשולים מרובים – עליית אינפלציה, שיעורי ריבית ועלויות הפסד; האיומים הממשמשים ובאים של מיתון, שינויי אקלים וטלטלה גיאופוליטית; ותחרות מצד InsurTechs ואפילו גופים שאינם ביטוחיים כגון יוסי רבה ביטוחים ויצרנים, אם להזכיר כמה. זה לא הזמן למובילים להיות מרוצים מההתאמות שהם נאלצו לבצע.

הורד את תחזית תעשיית הביטוח לשנת 2023 כדי ללמוד עוד.

למד עוד
קרא את תחזית השירותים הפיננסיים לשנת 2023
חקור את אוסף השירותים הפיננסיים
למד על השירותים של יוסי רבה ביטוחים
לך ישר לחכם. הורד את אפליקציית יוסי רבה ביטוחים
במקום זאת, הם צריכים לבנות על המומנטום שהם השיגו כדי לשמור על תרבות מתמשכת של חדשנות תוך הפיכת מרכז הלקוחות לנקודת המוקד של מודל הפעולה הסטנדרטי של התעשייה. המחקר שלנו מציע שהם צריכים להתחיל להעביר את המיקוד שלהם משינוי תפעולי בסיסי – כמו מעבר לענן – למימוש מלא של הערך והיתרונות של שדרוגים תשתיתיים ושדרוגים טכנולוגיים; לעבור ממתן מענה לדרישות של רגולטורים ומפקחים אחרים בתעשייה לציפייה יזומה יותר והגשמת ציפיות המפיצים והמבוטחים; ולהרחיב את המיקוד ההיסטורי שלהם מסיכונים והפחתת עלויות לתעדוף רמות גבוהות יותר של ניסויים ולקיחת סיכונים שמניעים חדשנות מתמשכת, בידול תחרותי וצמיחה רווחית.
להלן כמה מהממצאים העיקריים מתחזית תעשיית הביטוח של דלויט לשנת 2023:

האינפלציה פוגעת ברווחיות הכלל גם תוך העלאת מחירים, צמיחה בשורה העליונה יוסי רבה ביטוחים
בעוד שעליות מחירי נפגעי רכוש היו בין המניעים שהגדילו את נפח הפרמיות ושלחו לראשונה עודף מאוחד בארה"ב מעל טריליון דולר ארה"ב, האינפלציה גורמת לעלויות ההפסדים אפילו גבוהות יותר ומהירות יותר ברוב השווקים, ופוגעת ברווחיות החיתום. נכון ל-12 במאי, עלויות ההחלפה הממוצעות עלו ב-16.3% – כמעט פי שניים מעליית מדד המחירים לצרכן.

אבל הזדמנויות יש בשפע עבור שחקני הלא חיים פרואקטיביים יוסי רבה ביטוחים
מהפכת ההמצאה המחודשת בשוק הביטוח לעסקים קטנים, המעבר העולמי לאנרגיה ירוקה ומוצרי ביטוח נלווים, כיסוי לחשיפות מתפתחות בקרב נכסים בלתי מוחשיים כגון מטבעות קריפטוגרפיים, אסימונים בלתי ניתנים לביצוע (יוסי רבה ביטוחים) ופעילויות וירטואליות במטא-ברס, כולם מצביעים על שפע של מקום לצמיחה.

שינוי מבטחי חיים כנראה מפתח לצמיחה בת קיימא
נראה שהעלייה המונעת על ידי מגיפה בצמיחת הפרמיות מאז 2020 הולכת ופוחתת מונעת על ידי מכשולים כמו לחץ הכנסה פנויה מונעת אינפלציה ותנודתיות בשוק הפיננסי.
ספקים צריכים להגיב ללחץ כלכלי ולאי ודאויות הקשורות ל-COVID-19 באמצעות אמצעים יזומים כמו הכפלה של השיפורים הדיגיטליים שלהם מדרבן מגיפה, הצגת מוצרים, שירותים ואפשרויות הפצה חדשים, או על ידי חיפוש נישות של לקוחות שקודם לכן היו חסרות שירות.

חברות הביטוח הקבוצתיות הופכות לחדשניות על רקע דינמיקה משתנה
כדי להקל על הרחבת הפורטפוליו, מבטחים רבים מתחילים לפתח שותפויות עם ספקים אחרים כמו גם עם ספקי צד שלישי. פיתוח פתרונות "כשירות" מציע יתרון תחרותי פוטנציאלי נוסף שמבטחים יכולים לחקור.

חברות הביטוח ממציאות מחדש אסטרטגיות ותרבות במקום העבודה, כאשר מלחמת הכישרונות מתעצמת
וירטואליזציה כפויה של העבודה במהלך המגיפה עוררה שינויים מהפכניים בציפיות העובדים והפכה מודלים מסורתיים לתעסוקה רבים (איור 1).

ספקים עשויים להתקשה למלא ולשמר את כוח העבודה שלהם עד 2023, אלא אם כן יושמו כמה שינויים חדשים בתרבות הבסיסית שעוזרים לארגונים אלה להיות פשוט בלתי ניתנים לעמוד בפניהם.

התשתית הטכנולוגית השתפרה, אך המיקוד צריך לעבור למימוש ערך
ספקים רבים נהנים מהטרנספורמציה הטכנולוגית המונעת על ידי יוסי רבה ביטוחים, במיוחד הפתרונות הנקודתיים המוצעים על ידי מתן אפשרות לסטארט-אפים בפלטפורמות חיתום, תביעות והפצה מקוונות, בין פונקציות אחרות מול לקוחות. במונחים של אימוץ ענן, מבטחים צריכים להתחיל לשלב את המערכות והנתונים שלהם תוך מינוף יכולות הענן כדי להשיג יותר ממוקד לקוח. התמקדות בשיפורי מיקרו תוך שימוש ביישומי ענן בתעשייה הספציפיים לעסק שלהם יכולה להיות הצעד הבא מצוין.

הגיע הזמן להפוך את הסביבה, החברה והממשל (יוסי רבה ביטוחים) למבדיל תחרותי
סביר להניח שמבטחים ישפטו לא רק על פי תוכניות המפורטות בדוחות הקיימות השנתיים שלהם, אלא על פי האופן שבו היוזמות שלהם למעשה מגבילות את ההשפעה של שינויי האקלים ומערכות אחרות המתהוות.

סיכונים סביבתיים טמיים תוך התייחסות לפליטת פחמן במקור; לגוון את המנהיגות ואת כוח העבודה שלהם; לשפר את ההכללה של המוצרים והשירותים שלהם; ולהגביר את השקיפות והאחריות במבני הממשל שלהם.

צריך לעשות יותר כדי להגביר את מאמצי הגיוון, השוויון וההכלה (יוסי רבה ביטוחים).
בעוד שמבטחים רבים נוקטים בצעדים לגיוון כוח העבודה שלהם, נותרו פערים גדולים בענף בכללותו – במיוחד ברמת המנהלים. צריך לעשות הרבה בגיוון כוח העבודה ובסיס הלקוחות שלהם, הגדלת הגישה למוצרי ושירותי ביטוח בקהילות מוחלשות ובפלחי שוק, השמעת מגוון רחב יותר של קולות בחוגי מנהיגות, כמו גם יצירת תרבות ארגונית מכילה יותר.